Sevgili Misafirimiz,

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, insan sağlığını tehdit eden Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı en büyük önceliğimiz.

Hem sağlığınız hem de keyfiniz için Villa Tn - Adults  Only  olarak aşağıdaki önlemleri aldık. Düşünceleriniz ve önerileriniz  bizler için çok değerli. Herhangi bir sorunuz veya almamızı istediğiniz  bir önlem var ise bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Hepimizin sağlıkla ve huzurla birlikte olabilmesi adına aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Covid-19'a Karşı Önlemlerimiz:

·         Öncelikle covid 19 önlemleri gereği  konuklarımızın giriş-çıkış saatlerini yeniden düzenledik.

 Giriş saatimiz 16.00

Çıkış saatimiz  11.00'dir.

·         Misafirlerimizin ateşi Villa Tn'ye giriş öncesinde ölçülmektedir. Bu ölçüm sonucunun normal değerlerin üzerinde olması durumunda sizi Villa Tn'de ağırlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.

·         Villa Tn'e giriş ve çıkışlarda ya da ortak alanların kullanımında sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı açısında maske kullanılması zorunludur.

·         Arzu ederseniz dışarıdan yiyecek ve içecek sipariş verip, minibar içecek opsiyonlarını tercih ederek kendinize ait balkonunuzda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

·         Temizlik ve koruyucu giysi olarak Villa Tn'de kullanılan maske, eldiven, el dezenfektanı, genel alan dezenfektanı ve temizlik malzemelerinin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir.

·         Odalarımız covid 19 önlemleri nedeniyle günlük temizlik yerine misafirlerimizin isteği doğrultusunda temizlenmesi kararı alınmıştır. Temizlik taleplerinizi resepsiyona gün içersinde bildirmeniz gerekmektedir. Odalarınızda temizlik yapılacağı gün özel eşyaların kişisel hijyen açısından mümkün olduğunca açıkta bırakılmaması gerekmektedir.

·         Klimaların filtreleri düzenli aralıklarla temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

·         Odalarda tek kullanımlık dezenfekte edilmiş buklet malzemeleri kullanılmaktadır.  Odalarınızdaki fincanlar yüksek sıcaklıkta bulaşık makinesinde yıkanmaktadır. İsteğe bağlı olarak tek kullanımlık bardaklar verilmektedir. Odalarınızda ki tek kullanımlık şişeli ve paketli ikramlarımız özel olarak dezenfekte edilmektedir.

·         Oda giriş kartı, tv kumandası, klima kumandası ve bilgilendirme formları dezenfekte edilip, tek kullanımlık poşetler içersinde size verilecektir. Villa Tn'den ayrılırken aynı şekilde resepsiyona teslim edilmesi  de misafirlerimizden beklenecektir.

·         Odalarda eller ile dokunulan kapı kolları, gardırop kapı ve çekmece kulpları , elektrik düğmeleri, su ısıtıcısı, mini bar, telefon ahizesi  özel olarak dezenfekte edilmektedir. Odalarımızda merkezi havalandırma sistemi bulunmamaktadır. Her odamızın balkonu veya terası vardır. Odalarımız ferah ve aydınlıktır. Bütün temizlik işlemleri bittikten sonra odalarımız sterilize edilmekte ve sonrasında havalandırılmaktadır.

·         Nevresim ve çarşaflar Villa Tn'in kendi makinelerinde yüksek derece ısıda yıkanır, kurutulur ve ütülenir.

·         Villa Tn'de bulunan asansör sadece taşıma amacıyla çalışanlar tarafından kullanılmaktadır. Misafirlerimizin 3 katlı olan Villa Tn'de merdiven kullanılması konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.

·         İşe geliş ve gidişlerde personelin vücut ısıları ölçülerek kayıt altına alınmaktadır.Çalışanların işe giriş ve çıkışlarında, kişisel koruyucu ekipman ve hijyen malzemesi kullanmalarına, fiziksel temasın azaltılmasına ve sosyal mesafenin korunmasına yönelik önlemler alınmıştır.

·         Yüzme havuzu, şezlonglar ve oturma alanlarında sosyal mesafe kurallara uygun olarak düzenlenmiştir. Havuz suyunun klor seviyesi  1-3 ppm olarak ayarlanmakta ve periyodik ölçümleri yapılmaktadır.

·         Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, virüs ve bakteriler üzerinde etkili olduğu kanıtlanmış ve insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektanlar kullanılmaktadır.

·         Personelimiz genel tuvalet ve  açık alanların temizliğini sistematik olarak sağlamaktadır. Ayrıca asansör düğmeleri, kapı kolları, merdiven tırabzanları güçlü dezenfektanlar ile düzenli olarak temizlenmektedir.

·         Kahvaltı terasımızda masa ve sandalyeler için gerekli sosyal mesafe uygulanmıştır. Her sabah ve her kullanımdan sonra masa ve sandalyelerimiz dezenfektan ile silinmektedir.

·         Genel  kullanım  alanlarının  farklı  yerlerinde,  genel  misafir  tuvaletinin  girişinde,  ayrıca  ana giriş kapısında el  dezenfektanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

·         Sadece  maske,  eldiven  gibi  malzemeler  için ana giriş kapımızda kapaklı atık kutusu mevcuttur.

 

Bütün bu önlemlerimize ek olarak,  her türlü gelişmeyi, resmi açıklamayı takip ederek gerekli düzenlemeleri almaya devam ediyor olacağız.

Fethiye'de sağlıklı ve hijyenik bir tatilin keyfini çıkarmanız için sizi Villa Tn - AdultsOnly'de  bekliyor olacağız.