lokasyon
Banner
Banner
Küçük Oteller Sitesi Editörü ile Booking, Küçük Oteller ve Tripadvisor siteleri ortalama puanları sonucunda "En Güzel Küçük Oteller Sitesi 2018 Başarı Ödülü" almaktan ekibimiz adına gurur ve mutluluk duyuyoruz.

VİLLA TN

Villa Tn (Adult Only) sadece 12 yaş ve üstü misafirlerimize hizmet vermektedir.

Villa Tn , Likyalılar zamanında "Işıklar Ülkesi" olarak tanınan Fethiye ilçesinin, eşsiz bir köşesinde yer almaktadır. Sırtını ormana dayamış, tesisimiz misafirlerimizin kendileriyle baş başa kalabileceği bir ortam sunmaktadır. Şehir merkezinden 8 km mesafede olan otelimiz turizm sezonunun kalabalık bir döneminde sakin bir ortam sunmaktadır.

Villa Tn; Dalaman Havalimanı’na 40 km, Fethiye merkeze otobüsle 20 dakika, Çalış Plajına 10 dakika, en yakın Karataş Plajına 2,5 km, milli park olan Katrancı Koyu'na 3,5 km, Türkiye'nin en tanınan plajı olan Ölüdeniz plajına 17,5 km uzaklıktadır.

Fethiye'nin turistlik yerleri Patara ile Dalyan arasındaki 70-80 km'lik bir alanda yer almaktadır. Bunlar; Saklıkent, Faralya, Tlos Antik Kent, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Göcek, Sarıgerme Plajı, Dalyan, İztuzu Plajı ile adını saymadığımız tüm adalar ve plajlardır. Fethiye'ye geldiğinizde bunları görmeden gitmek olmaz. İşte tam bu noktada Villa Tn konum olarak hepsinin ortasındadır.

Tesisimizin yüzme havuzunda yüzebilir, güneşlenme terasında kitaplarınızı okuyup, müzik dinleyebilir, ikramımız olan ev yapımı kek veya pasta ile sunulan beş çayımızı içebilir, her şeyden önemlisi sadece kendiniz ve sevdiğiniz için bir şeyler yaparken, dinlenebilirsiniz.

Yerel ev yapımı ve zengin çeşitliliğe sahip ürünlerle hazırlanan kahvaltımız, saat 11: 00'e kadar hiçbir zaman kısıtlaması olmadan misafirlerimize sunulmaktadır.

Konuklarımızın tesisimizde yapacakları keyifli, huzurlu ve güvenli tatil bizim önceliğimizdir. Çevreyi daha iyi tanımanıza yardımcı olmak ve günlük faaliyetleriniz için size tarafımızdan tanıtıcı ve planlayıcı bilgi verilir.

Tekrar tekrar kendisine gelmeniz için çokça sebep sunan Fethiye'de sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 

Sizin için yarattığımız inovasyonu fark ettiğinizde molanızın vazgeçilmezi olacağımızı biliyoruz. İddia ediyoruz ki bu kısa moladan kendinizi yenilemiş olarak geri döneceksiniz.


2018 yılında siz değerli konuklarımızın yapmış oldukları değerlendirmeler sonucunda Booking.com "Konuk Değerlendirme Ödülü" sertifikası kazanmaktan Villa Tn olarak  onur duyduk. Beraber olacağımız birçok sezonu daha sabırsızlıkla bekliyoruz.


Villa TN'de küçük bir mola renk katar hayata...